شرح صورت

نرم افزار آموزشی شناخت ريز حالت‌های صورت ” شرح صورت “

ارائه شده توسط محسن عبداللهیان
متخصص تشخیص ریز حالت‌های چهره از آمریکا

شرح صورت دوره مقدماتی: به‌ عنوان اولین بخش آموزشی برای افرادی که تا‌کنون تشخیص و شناخت ریزحالت‌های چهره را فرا نگرفته‌اند و یا مدت طولانی از آموزش آن‌ها گذشته است. با آموزش‌های این دوره شکل بروز هفت احساس جهانی و نیز مفاهیم هراحساس را در زمانی کوتاه کسب می‌کنید و به‌طور قطع این دوره پیش‌نیاز دوره‌های بعدی‌ست. (گواهینامه‌دارد)

شرح صورت دوره تکمیلی: شامل آموزش‌ها، تمرین‌ها و چهره‌های متفاوت‌تر و گسترده‌تری نسبت به دوره مقدماتی است. تمرین‌ها در سه مرحله مجموعاً شامل ۷۸ تصویر می‌باشد که به شما کمک می‌کند آنچه در دوره قبل آموخته‌اید در ذهن شما تثبیت گردد و مهارت شما افزایش یابد. به جزئیات در این دوره با دقت توجه کنید. (گواهینامه دارد)

شرح صورت دوره ظریف حالت‌ها: خفیف‌ترین بروز احساسات که اغلب یا در یک قسمت از چهره بروز داده می‌شوند و یا در سطح چهره گسترده می‌شوند، ظریف‌حالت‌ها نامیده می‌شود، وقتی فردی تلاش دارد احساسی قوی را در خود پنهان یا سرکوب کند و یا وقتی احساسی در او شروع به ایجاد شدن کرده و خودش نا‌آگاه است، شما می‌توانید ظریف‌حالت‌ها را در چهره او تشخیص دهید. در مرحله تمرین‌ امکان انتخاب سرعت بروز احساسات در اختیار شما قرار داده شده است. (گواهینامه دارد)

شرح صورت

شرح صورت دوره مقدماتی

پکیج دوگانه یک

ارزش پکیج: 1/400/000 تومان

تخفیف پکیج: 200/000 تومان

خرید پکیج: 1/200/000 تومان

شرح صورت دوره تکمیلی

پکیج دوگانه 2

ارزش پکیج: 1/600/000 تومان

تخفیف پکیج: 200/000 تومان

خرید پکیج: 1/400/000 تومان

شرح صورت دوره ظریف حالت‌ها

پکیج سه گانه

ارزش پکیج: 2/200/000 تومان

تخفیف پکیج: 400/000 تومان

خرید پکیج: 1/800/000 تومان

تشريح اهميت و عملكرد “نرم افزار آموزشی شرح صورت”

پروفسور “پال اكمن” و همكارانش (فريسن ، هاگارد و ايساكس) موفق به كشف ريزحالت‌های چهره شدند كه عبارتند از حركاتی جزئی كه بسيار سريع  يعنی در زمانی در حدود يك پنجم تا يك بيست و پنجم ثانيه در صورت افراد رخ می‌دهد، اين حركات آنقدر سريع پيش می‌آيند كه در يك چشم برهم زدن آن‌ها را از دست داده و قادر به تشخيص نخواهيد بود، حتی در حالت عادی و بدون چشم برهم زدن تشخيص اين ريزحالت‌ها دشوار به نظر می‌رسد.

تحقيقات گروه اكمن نشان داده كه اكثر افراد به ريزحالت‌های چهره توجه و اشاره نمی‌كنند كه اين خود بيانگر دشواری تشخيص آن‌ها توسط عموم جامعه می‌باشد، يعنی چون توانايی درك آن‌ها را ندارند، آن‌ها را ناديده می‌گيرند در صورتی كه ريزحالت‌ها به طور معمول در چهره افراد بروز پيدا می‌كنند و مبين حقيقت انسان‌ها می‌باشند.

ريز حالت‌ها می‌توانند به دو دليل مرتبط اما در عين حال متفاوت از هم رخ بدهند، حالت اول زمانی است كه فرد به طور عامدانه و خودآگاه سعی در پنهان كردن بروز احساسات دارد و در حالت دوم اين ريز حالت‌ها می‌توانند در نتيجه ناديده انگاشتن احساس ايجاد شده به طور ناخودآگاه و يا بی اطلاعی از وجود آن رخ دهد كه در اين صورت هم افراد ريز حالت‌ها را بروز می‌دهند و اكمن به اين نتيجه رسيد كه هيچ فرقی بين اين دو نوع بروز احساسات، كه دليل و منشأ بروز ريز حالت‌ها می‌شوند ندارد.

این نرم‌افزار به فرد فراگیر کمک می‌کند تا بتواند ریز حالت‌های چهره که بسیار خفیف بوده و ماندگاری بسیار کمی دارند اما در تمامی لحظات زندگی انسان‌ها و در حین ارتباطات مختلف پیش می‌آید را ببیند، درک کند و با استفاده از مطالب و مثال‌های «کتاب زبان ‌صورت» آنچه دیده‌ را تفسیر نماید.

برطبق تحقيقات اكمن غالب افراد قبل از آموزش بين ٣٠ تا ٤٠ درصد دقت نظر داشته و اكثراً بعد از آموزش به ٨٠ درصد يا بالاتر نيز می‌رسند كه اين آمار از گروه‌های آموزشی مختلفی از دانش‌آموزان آمريكايی گرفته تا تجار ژاپنی و سرويس‌های امنيتی آمريكا و يا پليس فدرال استراليا، به دست آمده است.

نرم‌افزار شرح صورت در پی تحقیقات و دست‌آوردهای علمی و کاربردی دانشمندان مطرح دنیا از جمله «پروفسور پال اکمن» و نیز تحقیقات علمی و میدانی انجام شده در ایران توسط محسن عبداللهیان نویسنده اولین و تنها کتاب علمی و کاربردی تالیف شده به زبان فارسی در زمینه ربان صورت و بدن و گروهی از متخصصین جوان ایرانی با استفاده از به ‌روزترین دانش دنیا در زمینه علوم شناختی، کامپیوتری، علوم و هنرهای نمایشی و… تولید شده است.

نرم‌افزار شرح صورت به فرد فراگیر کمک می‌کند تا بتواند ریزحالت‌های چهره که بسیار خفیف بوده و ماندگاری بسیار کمی دارند اما در تمامی لحظات زندگی انسان‌ها و در حین ارتباطات مختلف پیش می‌آید را ببیند، درک کند و با استفاده از مطالب، تفسیرها و مثال‌های «کتاب زبان ‌صورت» آنچه دیده‌ را تفسیر نماید که این به درک بیشتر انسان‌ها از همدیگر در ارتباطات عام و نیز در مشاغلی مانند امور پلیسی، جنایی، حقوقی، قضاوت، مباحث رواشناختی و روان درمانگری، هنرهای نمایشی و علوم سینمایی، امور مدیریتی و بازرگانی و بازاریابی و… به درک حقیقت انسانی و نیز کشف فریبکاری از صداقت می‌انجامد.

شما با استفاده از آموزش‌های عملی نرم‌افزار شرح صورت می‌توانید در حدود هفتاد دقیقه‌ (برای هر دوره آموزشی) توانایی خود در شناخت ریز حالت‌های چهره را تا حدود دوبرابر و بیشتر افزایش داده و پس از آن با تمرین مداوم در طی دوره‌های زمانی مشخص شده برای هر دوره و پکیج آموزشی آنچه فرا گرفته‌اید را در ذهن خود تثبیت نمایید و از آن به بعد به مرور به یادآوری و تجربیات کاربردی بپردازید.

در این نرم‌افزار دوره‌های آموزشی متفاوت وجود دارد که از ابتدا هر دوره پیش نیاز دوره بعد است. تسلسل دوره‌ها به این دلیل می‌باشد که ذهن و ادراک شما فراگیر ارجمند با شیب و شدت متناسب با تحقیقات و یافته‌های متمرکز بر میزان و نوع آموزش بهینه، با ریز حالت‌های چهره و جزئیات و استثنائات آن آشنا شده و به فراگیری بپردازید.

شایان ذکر است، مهارت کسب شده توسط این نوع نرم‌افزار و روش آموزشی در سال‌های گذشته مورد تحقیق موشکافانه در شرایط حساس مانند بررسی افراد مظنون و متهم در پرونده‌های قتل در پلیس آگاهی و مسایل دیپلماسی و سیاسی و نیز امورسینمایی و تئاتر از جمله بازیگری و بازیگردانی، نویسندگی و امور روان درمانگری، مدیریت و بازاریابی قرار گرفته و تایید متخصصین در زمینه‌های ذکر شده را کسب نموده است.