کتاب زبان صورت

کتاب زبان صورت

(با نگرش کاربردی)

چه زیبا گفته است شاعر خوش‌بیان که «رنگ رخسار خبر می‌دهد از سرّ درون».

بله. امروزه علم اثبات کرده است که زبان چهره و زبان بدن، مکمل کلام هستند و می‌توانند پیام‌هایی را که بر زبان رانده نشده اما در پیچ و خم ماهیچه‌های صورت مخفی است، شناخته و رازهایی را برملا کنند که هیچ‌گاه از دل بر نیامده است. علم شناخت زبان چهره می‌تواند به عنوان ابزاری مهم و کارآمد در رفتارشناسی، انسان‌شناسی و مذاکره به یاری انسان بیاید و او را در مواجهه با طرف مقابل در موضع برتر قرار دهد.

علم شناخت زبان چهره که برگرفته از علم روان‌شناسی، شاخه رفتارشناسی است با شناخت احساسات هفت‌گانه جهانی (غم، خشم، نفرت، شادی، تمسخر، تعجب و ترس) و تعبیر و تفسیر حالت‌ها و حرکت‌های منتج از بروز احساس‌های مذکور، کمک به درک و شناخت بهتر و بیشتر انسان‌ها از یکدیگر و همچنین نوع نگاه و تفکرات هر فرد در زمان‌های مختلف می‌کند.

شما با بهره‌گیری از این علم می‌توانید نه‌ تنها روابط خود را بهبود بخشید، بلکه از حقایق درون انسان‌ها نیز مطلع شده و از گرفتار شدن در دام مسائل و مشکلات ناشی از ناراستی و عدم صداقت تا حدّ زیادی پیشگیری کنید. این علم قدرت شما را در مذاکراتتان به حد شگفت‌انگیزی افزایش می‌دهد.

تاکنون کتاب‌های بسیاری درباره زبان بدن، به زبان فارسی ترجمه شده، اما کتاب «زبان صورت با نگرش کاربردی» نخستین کتاب تالیف شده در رابطه با زبان صورت است که به تشریح ریزحالت‌های صورت و حرکت‌های بدن پرداخته و نتایج علمی و میدانی آن نیز با توجه به جو فرهنگی و شرایط و ویژگی‌های انسانی افراد در ایران مورد توجه تام قرار گرفته است.

این موضوع وقتی از درجه اهمیت بالایی برخوردار می‌گردد که در بیشتر فعالیت‌های اجتماعی مانند سینما و تئاتر، نیروی انتظامی و به‌ویژه فضای کسب و کار کشور مورد بررسی و آزمون قرار گرفته و تایید و تشویق خبرگان و اساتید بنام حوزه‌های مذکور و همچنین حوزه‌های بازاریابی، روان‌شناسی، آناتومی و غیره، جایگاه ویژه‌ای به این کتاب داده است.

کتاب «زبان صورت با نگرش کاربردی» به معرفی، تعریف و توضیح «زبان صورت» به‌عنوان ابزار درک احساس‌ها و حالت‌های انسان و در نتیجه توانایی تشخیص فریبکاری می‌پردازد.

شما با فراگیری زبان صورت و زبان بدن، قادر به تشخیص و درک احساساتی که برانگیخته می‌شوند و حالت‌ها و رفتاری که نشان داده می‌شوند و همچنین تعبیر درست حالت‌های برگرفته از بروز احساسات و رفتار ناخودآگاه انسان‌ها خواهید بود.

به این وسیله نه‌تنها می‌توانید از درک درست منظورتان از پیام مورد نظر توسط مخاطب، آگاه شوید، بلکه می‌توانید یکسان بودن ظاهر و باطن افراد؛ یعنی تطابق کلام و تفکرات دیگران، یا به بیان ساده‌تر صداقت یا عدم صداقت آن‌ها را نیز تشخیص دهید.

زبان صورت

زبان صورت

و کلام مهم و مهم  اینکه این دانش برای وصل آمده و نه برای فصل! این بدان معنی نیست که در استفاده از این دانش فصل و انفصال صورت گیرد، بلکه کمک می‌کند زودتر از آنکه صدمات ناشی از عدم صداقت‌های آگاهانه و ناآگاهانه، بااختیار و بی‌اختیار، بیش از حد بخشش و گذشت شود، پیشگیری کرد و…

از طرف دیگر دروغ‌شناسی شاخه‌ای تخصصی و فرسایشی است که بهتر است افرادی در مشاغل خاص به آن بپردازند و با آموزش کاربرد عمومی این دانش، بعد از سال‌ها تحقیق و اشتباه و دلشکستگی‌های فراوان باید بگویم بهتر است از آن برای درک بیشتر خود و دیگران استفاده کرد و نه برای مچ‌گیری و قضاوت و محکوم کردن خود و دیگران.

به امید آنکه با ارائه اطلاعات تخصصی و دقیق که در این صفحه، کتاب زبان صورت، مقالات و مطالب موجود در این دو و همچنین آموزش‌های خاص و هیجان‌انگیز نرم‌افزار آموزشی شرح صورت به لذت بیشتری از کشف اندوخته‌های به ناگاه تاثیرگذار درون ذهن انسان‌ها برسید و در زمینه تخصص کاری و نیز زندگی فردی اجتماعی و عاطفی خود اتفاقات بهتری را رقم بزنید.

با سپاس
محسن عبداللهیان

کتاب زبان صورت

کتاب زبان صورت

شابک: 9789644684722
طول: 21
عرض: 14
ارتفاع: 1
وزن: 230
نویسنده: محسن عبداللهیان
حسین وظیفه دوست

انتشارات: چاپ و نشر بازرگانی
موضوع: زبان بدن
زبان: فارسی
جلد: نرم
قطع: رقعی
تعداد صفحه: 210

کتاب زبان صورت

شابک: 9789644684722
طول: 21
عرض: 14
ارتفاع: 1
وزن: 230
نویسنده: محسن عبداللهیان
حسین وظیفه دوست
انتشارات: چاپ و نشر بازرگانی
موضوع: زبان بدن
زبان: فارسي
جلد: نرم
قطع: رقعی
تعداد صفحه: 210

ورود به شرح صورت